Service Level Agreement

Hakkımızda

EkoHos Bilişim Teknolojileri

2010 yılından bu yana sektörde 7. yılını dolduran EkoHos yönetmekte olduğu sunucu adeti ile Türkiye'nin en büyük hosting firmalarından biridir.

Kurulmuş olduğu günden itibaren web hosting, alan adı tescili, radyo hosting,Tv Hosting, kiralık sunucu, Virtual power server, virtual dedicated server gibi hizmetlerine aralıksız devam eden firmamız müşterilerine %99.9 uptime garantisi sağlamaktadır.

Beden EkoHos

EkoHos sektörün tüm ihtiyaçlarını ve yeniliklerini göz önünde bulundurarak çalışmalarına devam etmektedir.
Yenilenmeyi ve bu yeniliklerle kendini daha da geliştirmeyi ilke edinen firmamız son 2 yıllık döneminde hizmet kapasitesini 3 katına yükselterek büyük bir başarıya imza atmıştır.

Gerek yurtiçi gerekse yurt dışı lokasyonlu hizmetleri ile hızla ilerleyen EkoHos, güvenilirliği ve hizmet kalitesiyle sektörün önemli Türk markalarından biri olmanın gururunu yaşamaktadır.

EkoHos; "Başarının zirveye çıkmak değil zirvede kalmak" olduğuna inanan yönetimi ile geleceğe yönelik adımlarını sektörün değişen dengelerine göre düzenlemektedir.
Bu sayede siz değerli müşterilerimize geçici değil devamlılık arz eden hizmetler sunarak sekteye uğramadan devam ettirebilmekteyiz.

2011 yılı itibari ile kurumsal kimliğini EkoHos Bilişim Teknolojileri olarak belirleyen firmamız sizlerin de desteği ile ümit ediyoruzki yoluna tüm hızıyla devam edecektir.

Amacımız sizleri huzurlu, güvenli ve kaliteli hizmetin çatısı altında barındırmaktır.

Kullandığımız otomasyon sistemleri ile müşterilerimiz sipariş sonrasında herhangi bir bekleme yapmadan sistemlerine hemen erişebilir. Bu sayede zaman kaybı yaşamadan işlemlerinizi çok kısa sürede gerçekleştirmiş olursunuz. Hızlı işlem demek bir adım önde olmak demektir ve EkoHos ile her zaman bir adım önde olacaksınız.

EkoHos güncel olmayı her zaman kendisine esas almış bir şirkettir. Kullandığı yazılımlarda güncel sürümleri tercih ederek müşterilerinin güvenli bir ortamdan hizmet almalarını sağlamaktadır.

Paylaşımlı hosting hizmetlerimizde kullandığımız cluster teknolojileri ile veri kaybı riski minimize edilmiştir. Bu sayede müşterilerimiz çok daha güvenli şekilde internet ortamına sitelerini sunmakta ve iş çevreleriyle dosyalarını paylaşabilmektedir. Hosting sunucularımızda bir çok disk aynı anda çalıştırılmaktadır.
Donanımsal Raid kartları ile desteklenen bu disk yapısı sayesinde güvenlik ile beraber yüksek performansın gücünü yanınızda hissedeceksiniz.

Firma Bilgileri

 

Firma Adı : EkoHos Bilişim Teknolojileri
Vergi Dairesi : Beydağı
Vergi Numarası : 1170007161
Teknik Destek : 7/24 Müşteri Panelinden Ticket Destek
Telefon : 0507 714 64 64
Fax : 0 422 325 70 70
Adres : İsmetiye Mah Nihavend Sok No 8/A Battalgazi Malatya

Powered by WHMCompleteSolution