EKOHOS Bilişim Teknolojileri Hakkında

2010 yılından bu yana sektörde 7. yılını dolduran Ekohos yönetmekte olduğu sunucu adeti ile Türkiye'nin en büyük hosting firmalarından biridir. Kurulmuş olduğu günden itibaren web hosting, alan adı tescili, radyo hosting,Tv Hosting, kiralık sunucu, Virtual power server, virtual dedicated server gibi hizmetlerine aralıksız devam eden firmamız müşterilerine %99.9 uptime garantisi sağlamaktadır.

Linux Hosting Dalında

Yetkili

PHP ve HTML tabanlı ihtiyaçlarınızı Linux hosting sunucularımız üzerinden kesintisiz şekilde %99.8 uptime garantisi ile temin edebilirsiniz. PHP Tabanlı web hosting paketlerimizde genellikle kullanılan Joomla, Wordpress, Xoops, PHP Fusions, PHP Nuke, PhpBB forum gibi portallar kullanılabilmektedir. Bununla birlikte Linux sunucularımızda kontrol panel olarak Cpanel, web sunucusu olarak yüksek performansından ötürü Litespeed kullanılmaktadır.

Alan Adı Dalında

Yetkili

Sipariş verdiğiniz domain ( alan adı ) ödemenin hemen ardından anında tescil edilmektedir. Almış olduğunuz alan adlarınızı ( domain ) size tahsis edilen panel üzerinden anında yönetebilir ve tüm işlemlerinizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

RapidSSL

Yetkili

RapidSSL başlangıç seviyesindeki e-ticaret siteleri, web tabanlı e-posta ve diğer güvenli iletişim ihtiyacı gerektiren ancak prestij ve yüksek seviyede güven gerektirmeyen diğer tüm uygulamalar için en hızlı ve en ekonomik çözümdür. Uygun fiyatlarla sizin de bir sertifikanız olsun istiyorsanız doğru yerdesiniz!

ShopPhp eTicaret

Yetkili

ShopPHP kiralık değil, domain adına lisanslı bir PHP yazılımdır. Açık kaynak kodlu modüller ve şabon dosyaları ile dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir, kendi sunucunuzda ömür boyu kullanabilirsiniz. Üstelik, satın aldığınız ana sürüm boyunca güncel dosyaları ücretsiz alabilir, sürekli güncel kalabilirsiniz.

Neden Ekohos

Kullandığımız otomasyon sistemleri ile müşterilerimiz sipariş sonrasında herhangi bir bekleme yapmadan sistemlerine hemen erişebilir. Bu sayede zaman kaybı yaşamadan işlemlerinizi çok kısa sürede gerçekleştirmiş olursunuz. Hızlı işlem demek bir adım önde olmak demektir ve Ekohos ile her zaman bir adım önde olacaksınız.

Ekoho güncel olmayı her zaman kendisine esas almış bir şirkettir. Kullandığı yazılımlarda güncel sürümleri tercih ederek müşterilerinin güvenli bir ortamdan hizmet almalarını sağlamaktadır.

Paylaşımlı hosting hizmetlerimizde kullandığımız cluster teknolojileri ile veri kaybı riski minimize edilmiştir. Bu sayede müşterilerimiz çok daha güvenli şekilde internet ortamına sitelerini sunmakta ve iş çevreleriyle dosyalarını paylaşabilmektedir. Hosting sunucularımızda bir çok disk aynı anda çalıştırılmaktadır.
Donanımsal Raid kartları ile desteklenen bu disk yapısı sayesinde güvenlik ile beraber yüksek performansın gücünü yanınızda hissedeceksiniz.


 

Firma Adı : EkoHos Bilişim Teknolojileri
Vergi Dairesi : Beydağı
Vergi Numarası : 117006160
Teknik Destek : 7/24 Müşteri Panelinden Ticket Destek
Telefon : 0 507 714 64 64 (pbx) Hafta içi: 10.00-18.00
Fax : 0 0422 325 70 70
Adres : İsmetiye Mah Nihavend Sok No 8/A Battalgazi Malatya

Konum Haritada bulun:

Powered by WHMCompleteSolution